10 razlogov, zakaj (ne) imeti aktivno dekle
10 razlogov, zakaj (ne) imeti aktivno dekle
Modrosti naših babic: vlaganje v kozarce in pripravljanje ozimnice
Modrosti naših babic: vlaganje v kozarce in pripravljanje ozimnice
6 znakov, da ste izjemno občutljiva duša
6 znakov, da ste izjemno občutljiva duša

#StandUpMaratonec: 10 dni, 500 km teka, 30 nasmejanih mest

10. 5. 2017

Le še en dan nas loči od starta projekta #StandUpMaratonec, s katerim bo razvpiti 'meneđer' in renesančni človek Andrej Težak Tešky v 10 dneh pretekel 500 km, zbiral denar za Botrstvo, promoviral zdravo življenje in rekreacijo ter s 33 komiki nasmejal 30 slovenskih mest.

Priprave na ta projekt so trajale skoraj eno leto, Andreju pa so pri piljenju forme pomagali tudi Tomaž Barada, Dejan Zavec, tekačica Beba Ščap (66 vzponov na Kalvarijo v 24 urah), Rokometaši kluba Branik Maribor, predvsem pa njegova osebna trenerja Boštjan Gams in Živa Cesar iz športnega društva Alive, ki sta med drugim organizatorja teka po stopnicah na Kristalno palačo.

S Teškym bo 30 slovenskih mest v 10 dneh nasmejalo več kot trideset komikov, med njimi Tin Vodopivec, Boštjan Gorenc Pižama, Perica Jerković, Martina Ipša, Klemen Bučan, Tanja Kocman, Eva Virc, Žan Papič, Janez Trontelj, Klemen Mauhler, Rok Bohinc Bohn, Admir Baltić, Marko Žerjal, Rok Krivičič, Stefan Šumanac Šumi, Željkić & Željudin, Nejc Petek, Jan Kreuzer, Anton Pevc, Lucas Alexander White, Rok Škrlep, Mladen Pahović, Kaja Grozina, Matic Kokošar, Andrej Goršek, Braco Ljoljić, Nastija Fijolič, Nik Beseničar, Andrej Kokot, Saša Perpar, Mark Džamastagić, Husein Šakanović in Jan Cunja.

Program:

Četrtek, 11. maj

Maribor – Jazz klub Satchmo

  • 17:00 zbiranje komikov in prvih tekačev ter ostalih obiskovalcev
  • 17:30 začetek nastopa, Tešky
  • 17:50 komiki Stefan Šumanac Šumi, Nejc Petek in Martina Ipša nadaljujejo z nastopom
  • 17:50 tekači s Teškym gredo na prvo etapo; 13 km dolge pot proti Račam, počasen tempo

Rače – Street caffee

  • 19:30 – začetek nastopa, nastopijo Tanja Kocman, Jan Kreuzer in Anton Pevc
  • 19:30 – 20:00 – Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,
  • 20:00 – 20:15 – Tešky in tekači odidejo na drugo etapo; 12km proti Slovenski Bistrici

Slovenska Bistrica – MC Kluba študentov Sl. Bistrica

  • 20:30 – začetek nastopa, nastopijo Nejc Petek, Lucas Aleksander White in Rok Škrlep
  • 21:30 – 22:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik
Petek, 12. maj
  • 11:00 – začnemo s počasnim tekom proti Slovenskim konjicam – 15km

Slovenske Konjice – MC Patriot

  • 17:00 začetek nastopa, Tešky
  • 17:20 nastopijo Eva Virc, Anton Pevc, Mladen Pahović
  • 17:20 Tešky in tekači odidejo na drugo etapo; 23km proti Celju

Celje – Branibor

  • 20:00 – začetek nastopa, nastopijo Jan Kreuzer, Stefan Šumanac Šumi, Kaja Grozina
  • 20:30 – 21:00 Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,
  • 21:00 – 21:30 Tešky in tekači odidejo na tretjo dnevno etapo; 12km proti Šempetru

Šempeter – Nova Izba

  • 21:00 začetek nastopa, nastopijo Matic Kokošar, Andrej Goršek, Braco Ljoljić, Boštjan Gorenc Pižama
  • 22:30 – 23:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik
Sobota 13.5.
  • 11:00 začnemo s počasnim tekom proti Kisovcu – 25km

Kisovec – Kulturni dom

  • 16:30 – začetek nastopa, Tešky
  • 16:50 – nastopijo Stefan Šumanac Šumi, Anton Pevc
  • 16:50 Tešky in tekači odidejo na drugo etapo; 12km proti Trbovljam

Trbovlje – Mladinski center

  • 17:30 – začetek nastopa, nastopijo pravljični Pižama, Jan Kreuzer
  • 17:30 – 18:00 Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,
  • 18:00 – 18:15 – Tešky in tekači odidejo na drugo etapo; 15km proti Laškem

Laško – gostilna Bezgovšek

  • 20:30 začetek nastopa, nastopijo Martina Ipša, Rok Škrlep, Mladen Pahovič
  • 21:30 – 22:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik
Nedelja 14.5.
  • 11:00 začnemo s počasnim tekom proti Sevnici – 26km

Sevnica – Mladinski center

  • 17:30 – začetek nastopa, Tešky
  • 17:50 nastopijo Nejc Petek, Jan Kreuzer, Matic Kokošar
  • 17:50 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo; 18 km proti Krškem

Krško – Mladinski center

  • 19:30 začetek nastopa, nastopijo Kaja Grozina, Mladen Pahovič, Stefan Šumanac Šumi
  • 19:30 – 20:00 – Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,
  • 20:00 – 20:15 – Tešky in tekači odidejo na tretjo dnevno etapo; 13km proti Brežicam

Brežice – Mladinski center

  • 20:30 začetek nastopa, nastopijo, Nastija Fijolič, Martina Ipša, Perica Jerković
  • 21:30 – 22:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik
Ponedeljek 15.5.

11:00 začnemo s počasnim tekom proti Novemu mestu – 40km

Novo mesto – Lokal Patriot

  • 19:00 – začetek nastopa, Tešky
  • 19:20 nastopijo Martina Ipša, Jan Kreuzer, Matic Kokošar
  • 19:20 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo; 13 km proti Dolenjskim toplicam

Dolenjske toplice – hotel pri mostu

  • 21:00 začetek nastopa, nastopijo Rok Šrklep, Stefan Šumanac Šumi, Tin Vodopivec
  • 21:30 – 22:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik
Torek 16.5.
  • 11:00 začnemo s počasnim tekom proti Kočevju – 30km

Kočevje – KCK

  • 17:00 – začetek nastopa, Tešky
  • 17:20 nastopijo Stefan Šumanac Šumi, Matic Kokošar, XX
  • 17:20 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo; 14 km proti Ribnici

Ribnica – Gallop pub

  • 19:00 začetek nastopa, nastopijo Janez Trontelj, Jan Kreuzer, Anton Pevc
  • 19:30 – 20:00 – Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,
  • 20:00 – 20:15 – Tešky in tekači odidejo na tretjo dnevno etapo; 18km proti Loškem Potoku

Loški potok – KTC

  • 21:00 začetek nastopa, nastopijo Klemen Bučan, Klemen Mauhler
  • 22:00 – 22:30 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik
Sreda 17.5.
  • 11:00 začnemo s počasnim tekom proti Cerknici – 24,5km

Cerknica – Notranjski klub

  • 18:30 – začetek nastopa, Tešky
  • 18:50 nastopijo Janez Trontelj, Stefan Šumanac Šumi, Tin Vodopivec
  • 18:50 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo; 15 km proti Postojni

Postojna – Mladinski center

  • 20:00 začetek nastopa, nastopijo Jan Kreuzer, Žan Papič, Marko Žerjal, Rok Krivičič, Lucija Ćirović
  • 21:30 – 22:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik
Četrtek 18.5.
  • 11:00 začnemo s počasnim tekom proti Logatcu – 20km

Logatec – Navigator pub

  • 18:00 – začetek nastopa, Tešky
  • 18:20 nastopijo Saša Perpar, Klemen Bučan, Klemen Mauhler
  • 18:20 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo; 9 km proti Vrhniki

Vrhnika – Zakon

  • 20:00 začetek nastopa, nastopijo Martina Ipša, Stefan Šumanac Šumi, Jan Kreuzer, Tin Vodopivec
  • 20:30 – 21:00 – Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,
  • 21:00 – 20:15 – Tešky in tekači odidejo na tretjo dnevno etapo; 9km proti Borovnici

Borovnica – Arterija

  • 21:00 začetek nastopa, nastopijo Aleš Sečnik, Rok Škrlep, Eva Virc, Mark Džamastagić, Jan Cunja
  • 22:00 – 22:30 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik
Petek 19.5.
  • 11:00 začnemo s počasnim tekom proti Medvodam – 32km

Medvode – Jedro

  • 18:00 – začetek nastopa, Tešky
  • 18:20 nastopijo Martina Ipša, Željkić & Željudin, Anton Pevc
  • 18:20 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo; 10 km proti Škofji Loki

Šk.Loka – Pri rdeči Ostrigi

  • 20:00 začetek nastopa, nastopijo Boštjan Gorenc Pižama, Admir Baltić, Tin Vodopivec
  • 20:00 – 20:30 – Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,
  • 20:30 – 20:45 – Tešky in tekači odidejo na tretjo dnevno etapo; 10km proti Kranju

Kranj – kavarna Bazen

  • 21:00 začetek nastopa, nastopijo Rok Bohinc Bohn, Andrej Kokot, Matic Kokošar (Stefan Šumanac Šumi)
  • 21:30 – 22:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik
Sobota 20. maj
  • 11:00 začnemo s počasnim tekom proti Kamniku – 24 km

Kamnik – Klub kino dom

  • 17:00 – začetek nastopa, Tešky
  • 17:20 nastopijo Jan Kreuzer, Admir Baltić, Nik Beseničar
  • 17:20 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo; 11 km proti Domžalam

Domžale – Blunout

  • 19:00 začetek nastopa, nastopijo Željkić & Željudin, Matic Kokošar, Marko Žerjal
  • 19:00 – 19:30 – Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,
  • 19:30 – 20:00 – Tešky in tekači odidejo na tretjo dnevno etapo; 5km proti Trzinu

Trzin – ZIP Baza

  • 20:00 začetek nastopa, nastopijo Rok Škrlep, Stefan Šumanac Šumi, Anton Pevc
  • 20:30 – 21:00 – Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,
  • 21:00 – 21:15 – Tešky in tekači odidejo na četrto/zadnjo dnevno etapo; 10km proti Ljubljani

Ljubljana – 10ka oz Gajo letni vrt

  • 21:00 začetek nastopa
  • 22:00 – 22:30 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri