skakalec

Da bomo ujeli vse trenutke naših športnikov in jim nudili dobro podporo, je tu seznam tekmovanj (brez kvalifikacij in treningov).

Sobota (10. februar)

08:15 - Smučarski tek ženske, 7,5 km

11:00 - Hitrostno drsanje moški, kratke proge, 1500 m

11:10 - Sankanje moški enosed (1. in 2. vožnja)

12:00 - Hitrostno drsanje ženske, 3000 m

12:15 - Biatlon ženske, 7,5 km

13:10 - Hokej ženske, Švica - Južna Koreja

13:35 - Smučarski skoki moški, srednja skakalnica

Nedelja (11. februar)

02:00 - Deskanje na snegu, moški, snežni park

03:00 - Alpsko smučanje moški, smuk

07:15 - Smučarski tek moški, 15 km + 15 km

08:00 - Hitrostno drsanje moški, 5000 m

10:50 - Sankanje moški, enosed (3. in 4. vožnja)

12:15 - Biatlon šprint moški, 10 km

13:00 - Smučanje prostega sloga ženske, grbine

13:10 - Hokej ženske, Kanada - Rusija

Ponedeljek (12. februar)

02:00 - Deskanje na snegu ženske, snežni park

02:00 - Umetnostno drsanje, prosti program, ekipna tekma

02:15 - Alpsko smučanje ženske, veleslalom (1. vožnja)

05:45 - Alpsko smučanje ženske, veleslalom (2. vožnja)

08:40 - Hokej ženske, Švica - Japonska

11:10 - Biatlon ženske, zasledovalno 10 km

11:50 - Sankanje ženske, enosed (1. in 2. vožnja)

13:00 - Smučanje prostega sloga moški, grbine

13:00 - Biatlon moški, zasledovalno 12,5 km

13:10 - Hokej ženske, Švedska - Južna Koreja

13:30 - Hitrostno drsanje ženske, 1500 m

13:50 - Smučarski skoki ženske, srednja skakalnica

Torek (13. februar)

01:05 - Krling mešane dvojice

02:00 - Deskanje na snegu ženske, snežni žleb

03:30 - Alpsko smučanje moški, alpska kombinacija, smuk

07:00 - Alpsko smučanje moški, alpska kombinacija, slalom

08:40 - Hokej ženske, Kanada - Finska

11:00 - Hitrostno drsanje ženske, kratke proge 500 m

11:30 - Sankanje enosed ženske (3. in 4. vožnja)

12:00 - Smučarski teki ženske, šprint

12:00 - Smučarski teki moški, šprint

12:00 - Hitrostno drsanje moški, 1500 m

12:05 - Krling mešane dvojice

13:10 - Hokej ženske, ZDA - Rusija

Sreda (14. februar)

02:00 - Umetnostno drsanje športni pari, kratki program

02:15 - Alpsko smučanje ženske, slalom (1. vožnja)

02:30 - Deskanje na snegu moški, snežni žleb

04:10 - Hokej ženske, Švedska - Švica

05:45 - Alpsko smučanje ženske, slalom (2. vožnja)

07:00 - Nordijska kombinacija, mala skakalnica + 10 km tek, skoki

08:40 - Hokej ženske, Južna Koreja - Japonska

09:45 - Nordijska kombinacija, mala skakalnica + 10 km tek, skoki

11:00 - Hitrostno drsanje ženske, 1000 m

12:05 - Biatlon ženske, posamično 15 km

12:20 - Sankanje dvosed (1. in 2. vožnja)

13:10 - Hokej moški, Slovaška - Rusija

13:10 - Hokej moški, ZDA - Slovenija

Četrtek (15. februar)

02:00 - Skeleton moški (1. in 2. vožnja)

02:30 - Umetnostno drsanje športni pari, prosti program

03:00 - Alpsko smučanje moški, superveleslalom

04:10 - Hokej ženske, ZDA - Kanada

04:10 - Hokej moški, Finska - Nemčija

05:30 - Deskanje na snegu moški, kros

07:30 - Smučarski teki ženske, 10 km prosto

08:40 - Hokej moški, Norveška - Švedska

08:40 - Hokej ženske, Rusija - Finska

12:00 - Smučanje prostega sloga ženske, akrobatski skoki

12:00 - Hitrostno drsanje moški, 10000 m

12:00 - Biatlon moški, posamično 20 km

13:10 - Hokej moški, Češka - Južna Koreja

13:10 - Hokej moški, Švica - Kanada

13:30 - Sankanje štafeta

Petek (16. februar)

01:30 - Skeleton moški (3. in 4. vožnja)

02:00 - Umetnostno drsanje moški, kratki program

04:10 - Hokej moški, ZDA - Slovaška

04: 15 - Deskanje na snegu ženske, kros

07:00 - Smučarski teki moški, 15 km prosto

08:40 - Hokej moški, Rusija - Slovenija

12:00 - Hitrostno drsanje ženske, 5000 m

12:00 - Smučanje prostega sloga ženske, akrobatski skoki

12:20 - Skeleton ženske (1. in 2. vožnja)

13:10 - Hokej moški, Finska - Norveška

13:10 - Hokej moški, Švedska - Nemčija

Sobota (17. februar)

02:00 - Umetnostno drsanje moški, prosti program

03:00 - Alpsko smučanje ženske, superveleslalom

04:10 - Hokej ženske (A3 - B2)

04:10 - Hokej moški, Kanada - Češka

05:00 - Smučanje prostega sloga ženske, snežni park

08:40 - Hokej moški, Južna Koreja - Švica

08:40 - Hokej ženske (B1 - A4)

10:30 - Smučarski tek ženske, štafeta 4 x 5 km

11:00 - Hitrostno drsanje ženske, kratke proge 1500  m

11:00 - Hitrostno drsanje moški, kratke proge 1000 m

12:15 - Biatlon ženske, skupinski štart 12,5 km

12:20 - Skeleton ženske (3. in 4. vožnja)

13:10 - Hokej moški, Rusija - ZDA

13:10 - Hokej moški, Slovenija - Slovaška

13:30 - Smučarski skoki moški, velika skakalnica

Nedelja (18. februar)

02:15 - Alpsko smučanje moški, veleslalom 1. vožnja

04:10 - Hokej moški, Nemčija - Norveška

05:15 - Smučanje prostega sloga moški, snežni park

05:45 - Alpsko smučanje moški, veleslalom 2. vožnja

07:15 - Smučarski teki moški, štafeta 4 x 10 km

08:40 - Hokej moški, Češka - Švica

12:00 - Smučanje prostega sloga moški, akrobatski skoki

12:00 - Hitrostno drsanje ženske, 500 m

12: 05 - Bob dvosed moški (1. in 2. vožnja)

12:15 - Biatlon moški, skupinski štart 15 km

13:10 - Hokej moški, Kanada - Južna Koreja

13:10 - Hokej moški, Švedska - Finska

Ponedeljek (19. februar)

02:00 - Umetnostno drsanje plesni pari, kratki program

05:10 - Hokej ženske, polfinale

12:00 - Hitrostno drsanje moški, 500 m

12:15 - Bob dvosed moški (3. in 4. vožnja)

13:10 - Hokej ženske, polfinale

13:30 - Smučarski skoki moški, ekipna tekma, velika skakalnica

Torek (20. februar)

02:00 - Umetnostno drsanje plesni pari, prosti program

02:30 - Smučanje prostega sloga ženske, snežni žleb

04:10 - Hokej moški, repesaž 8/9

08:40 - Hokej moški, repesaž 5/12, Slovenija - Norveška

11:00 - Hitrostno drsanje ženske, kratke proge, 3000 m štafeta

11:00 - Nordijska kombinacija, velika skakalnica + 10  km tek, skoki

12:15 - Biatlon mešana štafeta, 4 x 6 km/7,5 km

12:50 - Bob dvosed ženske (1. in 2. vožnja)

13:10 - Hokej moški, repesaž 6/11

13:10 - Hokej moški, repesaž 7/10

13:45 - Nordijska kombinacija, velika skakalnica + 10 km tek, tek

Sreda (21. februar)

02:00 - Umetnostno drsanje ženske, kratki program

03:00 - Alpsko smučanje ženske, smuk

04:10 - Hokej moški, četrtfinale

05:15 - Smučanje prostega sloga moški, kros

08:40 - Hokej ženske, za bronasto medaljo

08:40 - Hokej moški, četrtfinale

09:00 - Smučarski teki moški, moštveni šprint

11:00 - Smučarski teki ženske, moštveni šprint

12:00 - Hitrostno drsanje ženske, zasledovalna tekma

12:00 - Hitrostno drsanje moški, zasledovalna tekma

12:40 - Bob dvosed ženske (3. in 4. vožnja)

13:10 - Hokej moški, četrtfinale

13:10 - Hokej moški, četrtfinale

Četrtek (22. februar)

02:15 - Alpsko smučanje moški, slalom (1. vožnja)

03:30  - Smučanje prostega sloga moški, snežni žleb

05:10 - Hokej ženske, za zlato medaljo

05:45 - Alpsko smučanje moški, slalom (2. vožnja)

08:30 - Nordijska kombinacija štafeta, velika skakalnica + 4 x 5 km tek, skoki

11:00 - Hitrostno drsanje moški, kratke proge  500 m

11:00 - Hitrostno drsanje moški, kratke proge 5000 m

11:00 - Hitrostno drsanje ženske, kratke proge 1000 m

11:20 - Nordijska kombinacija štafeta, velika skakalnica + 4 x 5 km tek, tek

12:15 - Biatlon ženske, štafeta 4 x 6 km

Petek (23. februar)

01:30 - Deskanje na snegu ženske, akrobatski skoki

02:00 - Umetnostno drsanje ženske, prosti program

03:00 - Alpsko smučanje ženske, alpska kombinacija, smuk

05:15 - Smučanje prostega sloga ženske, kros

06:30 - Alpsko smučanje žensk, alpska kombinacija, slalom

08:40 - Hokej moški, polfinale

11:00 - Hitrostno drsanje moški, 1000 m

12:05 - Krling moški, za bronasto medaljo

12:15 - Biatlon moški, štafeta 4 x 7,5 km

13:10 - Hokej moški, polfinale

Sobota (24. februar)

01:30 - Bob štirised moški (1. in 2. vožnja)

02:00 - Deskanje na snegu moški, akrobatski skoki

03:00 - Alpsko smučanje ekipna tekma

04:00 - Deskanje na snegu moški, paralelni veleslalom

04:00 - Deskanje na snegu ženske, paralelni veleslalom

06:00 - Smučarski teki moški, 50 km klasično

07:35 - Krling moški, za zlato medaljo

12:00 - Hitrostno drsanje moški, skupinski štart

12:00 - Hitrostno drsanje ženske, skupinski štart

12:05 - Krling ženske, za bronasto medaljo

13:10 - Hokej moški, za bronasto medaljo

Nedelja (25. februar)

01:05 - Krling ženske, za zlato medaljo

01:30 - Bob štirised moški, (3. in 4. vožnja)

05:10 - Hokej moški, za zlato medaljo

07:15 - Smučarski teki ženske, 30 km klasično

Sorodni članki

15 zimskih olimpijskih disciplin: Jih poznate?

Olimpijske igre v zimski različici obsegajo 15 športnih disciplin. Koliko ste jih poznali?

Tedenski program tekaškega treninga: 3. mikrociklus

Tretji teden priprav na Volkswagen 20. Ljubljanski maraton.
None

Zgodovina zimskih olimpijskih iger

Zdaj, ko so zimske olimpijske igre v Sočiju v polnem zagonu, se lahko za trenutek vrnemo v preteklost in malce osvežimo spomin, kje je bilo zares fantastično vzdušje in kje...
Izbor uredništva

Vabljeni na predavanje: Kako (nazaj) v formo - naredimo to za svoje telo, za svoje zdravje

Kako vsakodnevna gibanje vpliva na naše sposobnosti? Kako na naše življenjsko pomembne organske sisteme? Kaj v resnici pomeni...

Več...

11 nasvetov, ko ne veste, kako naprej

Včasih nam vse teče kot po maslu, včasih pa se zatikamo na vsakem koraku. Včasih točno vemo, kaj si želimo, včasih ne...

Več...
Najbolj brane vsebine

3 stvari iz porno filmov, ki jih v resničnem življenju ne smemo početi

Pornografija ne sme postati vaš učbenik za seksualne prakse v resničnem življenju. Je vendarle teater golih teles, ki se pogosto ne prevaja najboljše tudi v dejanske izkušnje.
Več...

Vaja, ki bi jo morali izvajati vsak dan (video)

Odlična vaja, ki med drugim pomaga pri težavah s kolki in pri bolečinah v spodnjem delu hrbta zaradi večurnega sedenja. In tako preprosta, da jo lahko naredite kadarkoli in kjerkoli.
Več...

40-dnevni post Jaz #vztrajam dan 6: 5 stvari, ki se zgodijo, če ne ješ sladkorja

Danes pričenjamo dneve brez sladkorja. Si za? Sliši se morda že težko in nemogoče, a obljubimo, da je vredno!
Več...

Zimske olimpijske igre 2018: Spored tekmovanj ali kdaj moramo stiskati pesti?

Da bomo ujeli vse trenutke naših športnikov in jim nudili dobro podporo, je tu seznam tekmovanj (brez kvalifikacij in treningov).
Več...

40-dnevni post Jaz #vztrajam

Pridruži se nam na postu, kjer bomo očistili svoje telo in um ter v pomlad skočili polni energije, motivacije in zdravja! 
Več...

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri